• (0212) 632 05 35
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

KURUMSAL

ZAFER ENERJİ

1985 yılında Gaziantep'te kuruldu. O günden bu güne kadar istikrarlı gelişimi ve saygınlığı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında, tercih edilen markalar arasına girdi.

ZAFER, ROCKET ve EUROSTAR markaları ile yurtiçinde 80 ilde bayiliği bulunan ZAFER ENERJİ, yurtdışında 15 ülkeye de bu markaları ihraç ediyor.

Zafer Enerji Sistemleri;2006 yılında yaklaşık 135 ülkeye ihracat yapan, Hyundai ve KIA Motors gibi firmalara orijinal parça olan akü tedarik eden Güney Kore’de bulunan Global Battery firması ile Türkiye genel distribütörlüğü antlaşmasını imzalamıştır.

Rocket ve Zafer markalarıyla, Türkiye’de ilk defa 12Volt 36Ah den 12Volt 230Ah ‘e kadar starter,marin, deep cycle golf ve gel akülerin tamamını Tam Kapalı (Sealed Maintenance Free) olarak müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Eurostar markası ile kuru tip AGM ve GEL akülerle pazara hizmet vermektedir. AGM ve GEL aküler VRLA (valf regüleli kurşun asit) tip, tam kapalı ve bakımsız akülerdir. UPS , Haberleşme Sistemleri, Elektronik Ekipmanlar, Elektrikli Aletler, Tıbbi Ekipmanlar, Güneş Enerji Sitemleri, Acil Durum Güç Sistemleri gibi pekçok alanda uygulamaları mevcuttur.